הכל כלול בקורס אחד- המשך מאמר

מה לומדים ?
לומדים איך לעצב תסרוקות. מתאמנים איך לספר שיער, איך לעצב אותו ולומדים גם מה אסור ומותר לעשות לסוגי שיער שונים. כך למשל, שיער יבש או שיער עם קצוות מפוצלים צריך טיפול מיוחד ושונה משיער מתולתל או שיער חלק. בקורס לומדים גם על מוצרי טיפוח שונים לשיער וגם על סגנוני תספורות שונים.
יש הרבה סוגי תספורות. חשוב לציין שתספורת לכלה שונה מתספורת רגילה או תספורת לילדה. עוד..

הכל כלול בקורס אחד- חלק ראשון

הכול על הקורס
אחד המקצועות הכי מבוקשים זה מקצוע הספרות. ספרי שיער נהנים מקהל לקוחות רחב, הכנסה קבועה ועבודה מעניינת. מקצוע הספרות משולב עם מקצוע עיצוב השיער והספר או הספרית צריכים להישאר מעודכנים באופן שוטף בצו האופנה האחרון. לא כל אחד יכול להיות ספר. ספר טוב צריך שיהיה יכולת טובה בידיים, כישרון וגם חזון. עוד..

מקצוע ספרות – המשך מאמר

עלויות של תספורת במספרה
כיום עלות של תספורת יכולה להיות נמוכה מאוד ויכולה גם להיות מאוד גבוהה, בסופו של דבר העלות של תספורת תלויה רבות באדם שמסתפר, תספורת לגברים למשל יכולה להתחיל במחירים של 30 ו 40 ₪ במידה ומדובר בספר מן המניין, וכמובן יכולה גם להגיע למחירים של 100 ₪ לתספורת פשוטה במידה ומדובר בספר מקצועי ומיומן בעל שם ומותג, אצל נשים הדבר שונה לחלוטין… עוד..

מקצוע ספרות – חלק ראשון

מה זה ומה הקשר למעצבי שיער ?
אז במידה ושאלתם את עצמכם מהם מספרות, סביר להניח שהדבר האידיאלי ביותר שנתחיל להסביר לכם את הבסיס של הנושא בעצם שהינו השאלה שצריכה להישאל, שהיא… עוד..

מעצבי שיער במשמעות קלאסית – המשך מאמר

מתקיימים ברמות שונות ובפורמטים שונים. בתי ספר מקצועיים מציעים לפי תוכניות לימודים מסודרות, אך מספרם בארץ קטן מאוד. במסגרת מכונים לעיצוב שיער נפוצים מאוד, כאשר הם מטבעם פחות מאורגנים ומסודרים אך מסתמכים על ניסיון מעשי. עוד..

מעצבי שיער במשמעות קלאסית – חלק ראשון

“ספר” איננו עוד שם נכון למקצוע של טיפול בשיער, והמונח העדכני יותר “מעצב שיער” מדגיש את התפיסה הכוללת של טיפול בשיער ועיצובו. במשמעותם הקלאסית – כיצד לגזור שיער לצורה מסויימת – הם בימינו רק הבסיס הראשוני ביותר, ממש “כיתה א”, להתפתחותו המקצועית של מעצב השיער המודרני. מודרניים מתחילים אומנם ביסודות הקלאסיים, אך ממשיכים בכיוונים רבים של עיצוב השיער, הטיפול בו, שיקומו, הבראתו, החלקתו ועוד ועוד. עוד..